Taggá válni regisztráció útján lehet a vállalkozásoknak, jogi személyiséggel rendelkező szervezeteknek, egyesületeknek, alapítványoknak, valamint megváltozott képességű álláskeresőknek.
Mit jelent a tagság?
KIP-hez csatlakozott vállalkozások, segítők, alapítványok és megváltozott munkaképességű álláskeresők alkotják. A KIP oldal a megváltozott munkaképességű emberek állás keresését és információval való ellátását kívánja segíteni.
Mennyi a tagsági díj?
Az oldal használata ingyenes.
Milyen iratok kellenek a csatlakozáshoz?
Az álláskereső megváltozott munkaképességű személyeknek egy önéletrajzra lesz szükségük, melyet a regisztrációkor feltölthetnek a rendszerbe, illetve ha a regisztrációkor még nincs ilyen dokumentum megtehetik később a „Profil” oldalukon mely a „Fiók” oldalon keresztül érhető el.
Hol lehet utánanézni a csatlakozási feltételeknek?
Itt a „GYIK” oldalon közzétett kérdésekben, valamint részletesebben a “Regisztrációról” szóló oldalunkon lehet tájékozódni.
Milyen előnyei vannak a tagságnak?
Első sorban álláskereső megváltozott munkaképességű emberek támogatása álláshoz való juttatása, illetve támogatása az egyik fő előnye az oldalnak. Információkhoz juthatnak ezen az oldalan az álláskeresők és állást adó vállalkozások, valamint a segítők. A platform a megváltozott munkaképességű embereknek egy közösséget szeretne létrehozni, ahol akár levelezhetnek egymással, vagy fórumok segítségével informálódhatnak lehetőségeikről.
Ha nem tetszik a KIP, akkor hogyan léphetek ki belőle?
A tagság megszüntetését A „Fiók” oldalon található „regisztráció törlése” menü pont alatt bármikor megtehető. A törlés azonnal életbe lép és vissza vonhatatlan.
Miért éri meg nekem a KIP oldal?
A megváltozott munkaképességű munkavállalóként álláslehetőségekhez juthat, illetve segítséget kaphat elhelyezkedési szándékában. Vállalkozáskén, segítőként, alapítványként megváltozott munkaképességű embereket segíthet álláshoz a platform használatával.
Mi a KIP előnye?
A vállalkozások lehetőséget kapnak a megváltozott munkaképességű emberek munkaerő cseréjében, valamint állások formájában munkaerőhöz juthatnak. Segítők, alapítványok támogatást és segítséget tudnak nyújtani az álláskereső megváltozott munkaképességű embereknek. A megváltozott munkaképességű álláskeresők, elhelyezkedni kívánok támogatás és segítséget kapnak az oldal használatával, illetve állást kereshetnek maguknak.